Kim są oczytani mężczyźni i co sądzą o nich kobiety?

Poszukujesz ciekawego mężczyzny na portalu randkowym? Zastanawiasz się jak szukać, aby znaleźć mężczyznę inteligentnego i oczytanego? Co właściwie oznacza termin „oczytany mężczyzna”?
Każda z nas poszukuje rozmówcy na miarę swojej osobowości i poziomu wykształcenia. Jeżeli same nie mamy zbyt wiele do powiedzenia, a nasz zasób słów jest ubogi, z pewnością nie będzie nam przeszkadzać, gdy poznany na randce online mężczyzna będzie rozmawiał z nami półsłówkami.
Większość kobiet jednak należy do osób wykształconych, oczytanych i posługujących się dość pokaźnym zasobem słów, dlatego ich poszukiwania będą zawężały się wśród mężczyzn oczytanych i inteligentnych.
Odpowiedz sama na poniższe pytania. Czy wolałabyś rozmawiać z mężczyzną, który ma problemy z poprawnym posługiwaniem się językiem polskim, a dodatkowo w żadnym temacie nie ma zbyt wiele do powiedzenie? Czy wybierzesz rozmówcę godnego Twojej osoby, oczytanego, kulturalnego, wyrażającego własne poglądy na wiele ciekawych tematów? Odpowiedź na tak zadane pytania, nasuwa się sama.
Już dziś zarejestruj się na jednym z portali randkowych, gdzie z pewnością znajdziesz wielu oczytanych, a co za tym idzie inteligentnych i uroczych mężczyzn, którzy z pewnością trafią w Twoje gusta. Randka online z oczytanym mężczyznom jest o niebo ciekawsza i ekscytująca.

admin