Jak zachować się na pierwszej randce?

Pierwsza randka to dla każdej kobiety i każdego mężczyzny ogromne przeżycie, choć to właśnie kobiety zwykle reagują uczuciowo i emocjonalnie, wyolbrzymiając całą sprawę i nadmiernie się denerwując. Jeżeli umawiamy się na randkę, nie zależnie od tego czy jest to randka online czy tradycyjna randka w pubie bądź w kinie, zapewne obie strony pragną tego spotkania, i zapewne tak samo się denerwują. To jak się zachowasz, zależy od powodzenia dalszej części spotkania.

Spróbuj się wyluzować

Jeżeli zje Cię przysłowiowa trema i zamilkniesz na randce, spotkanie może bardzo szybko przerodzić się w niezręczną ciszę i zakończyć przed czasem. Jeżeli jednak nastawisz się do randki online pozytywnie, zabierzesz ze sobą garść dobrego humoru i jeszcze więcej uśmiechu, każde spotkanie zakończy się powodzeniem. Jeżeli jednak nie potrafisz pohamować zdenerwowania, nawet jeżeli randka odbywa się przez portal randkowy, zwyczajnie powiedz o tym swojemu rozmówcy.
Przyznanie się do tremy i zakłopotania nie jest niczym złym, a bardzo może pomóc w rozładowaniu stresującej i napiętej atmosfery. Pamiętaj, że uśmiech czyni cuda. Każdy Twój uśmiech będzie odwzajemniony uśmiechem ze strony rozmówcy, każda stresująca chwila zostanie szybko zapomniana, jeżeli rozładujesz ją śmieszną opowiastką bądź ciekawym kawałem?

admin

Dodaj komentarz