Symptomy zdrady

Mamy podejrzenia, że nasz partner nas zdradza… Na jakie zachowania powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? W dzisiejszych czasach niemal każdy z nas posiada smartphona. Obserwujmy co robi z telefonem nasza ukochana osoba. Zaalarmować może nas wychodzenie z telefonem do toalety czy na balkon, zwłaszcza jeśli nigdy tego nie robił.
Inny niepokojący sygnał to brak czasu dla nas. Partner znika z domu właściwie bez powodu. Oczywiście może się zdarzyć, że będzie musiał skupić się bardziej na pracy zawodowej czy nauce… Ale taki stan nie może trwać wiecznie. Dlatego warto sprawdzić czy ukochany rzeczywiście jest zajęty czy najzwyczajniej w świecie nas zdradza.
Warto też dokładnie obserwować nasze życie seksualne. Uważajmy jeśli z dnia na dzień stracił zainteresowanie seksem, zwłaszcza jeśli wcześniej bardzo interesowała go ta sfera życia. Być może nasz partner realizuje swoje potrzeby z kimś innym. Z drugiej strony jego brak zainteresowania może wynikać z przemęczenia, przepracowania lub kłopotów zdrowotnych.
 

admin