Nie mylmy startu i mety

Na portalach randkowych, co jest bez wątpienia jedną z ich większych zalet, można od razu zadeklarować, jakie są właściwie nasze plany na przyszłość. Możemy się określić, jako osoba szukająca wrażeń i towarzysza na jeden wieczór, eksplorująca wszystkie możliwości rozrywki.
Można również nastawić się na to, by w możliwie krótkim czasie założyć rodzinę z osobą, która też dojrzała do takiej zmiany w swoim życiu. Ten stan rzeczy czasami jednak jest rozumiany dość opacznie, przez co związki się rozpadają, zanim jeszcze na dobre się zaczną.

Na wszystko przyjdzie pora

Deklarując, że interesuje nas założenie rodziny, potrafimy zapomnieć, że jest to cel długodystansowy, a randki nie są castingiem na dawcę nasienia czy najlepszą posiadaczkę inkubatora dla dzieci. Rozpoczęcie na pierwszej randce dyskusji, na temat tego jak nazywały się będą nasze wspólne dzieci, to bardzo krótka droga do zakończenia spotkania i braku widoku na kolejne.
Deklaracja o poważnych celach randkowania na portalu randkowym, powinna być traktowana raczej jako informacja, że nie interesuje nas rozrywka i zabawa z osobami, które nie są jeszcze zdecydowane na ustatkowanie się, a nie jako zaproszenie na casting na męża czy żonę. W końcu rodzina to nie tylko ja i dzieci, ale jeszcze druga osoba i to od poznania tej osoby trzeba zacząć tworzenie związku.

admin