W czasie spotkania skup się na drugiej osobie

Portale randkowe mają wielką zaletę, którą jest to, że ludzie poznający się na nich faktycznie poznają się. Na portalu randkowym nie da się spędzić wieczoru na dyskusji prowadzonej poprzez język ciała.
Konieczne jest wymienianie się myślami, poglądami, spostrzeżeniami i swoim ja. W czasie spotkania tradycyjnego często uciekamy od takiej formy przebywania razem, ale nie jest to dobry pomysł. Takie randki potrafią być czasem zmarnowanym.

Kolacja i kino?

Jedną z najbardziej oklepanych i zarazem najlepszych opcji na jedno z pierwszych spotkań jest zawsze kolacja i kino. Warto jest się upewnić, że proporcje pomiędzy tymi dwoma elementami są odpowiednie. Kino jest bowiem miejscem, gdzie nie za bardzo można realizować bardzo ważny cel pierwszych spotkań, jakim bez wątpienia jest bliższe poznawanie się.
W kinie raczej nie wypada rozmawiać i można co najwyżej szeptać pojedyncze słowa. Podobnie zresztą wygląda sytuacja z wieloma innymi potencjalnymi opcjami na wieczór. Kolacja jest z kolei elementem optymalnym, ponieważ teoretycznie mamy zajęcie, ale główną potrawą jesteśmy tak naprawdę my sami. Ne warto uciekać od rozmowy i od poznawania się po przeniesieniu randek do realu, bo tylko się na tym straci.

admin