Sztuka uwodzenia mężczyzn

Portal randkowy różni się oczywiście w znacznej mierze od tego, do czego każda kobieta musiała się przyzwyczaić w tak zwanym realu, co nie oznacza jednak, że podrywanie online i podrywanie klasyczne jakość wyraźnie się od siebie różnią. Cel jest zawsze taki sam: mężczyzna.

Zainteresuj go

Najprostszą metodą na poznawanie mężczyzn w Internecie jest po prostu zapuszczenie wędki. Wystarczy tylko kilka zdjęć, właściwie dobranych, a także jakiś dobry i ciekawy opis na koncie i to wszystko. Randka online sama przyjdzie, kiedy potencjalny mężczyzna zobaczy ciekawy profil.
Jeśli jednak kobieta ma trochę większe wymagania, a zwłaszcza jeśli to ona chciałaby tutaj przejąć inicjatywę, konieczne jest wykazanie trochę większej inicjatywy. Randka online musi być bowiem poprzedzona niewielkim polowaniem, w którym trzeba dać mężczyźnie okazję do wykazania się.
W Internecie nie jest o to aż tak łatwo, ale na przykład można poprosić o radę lub pomoc przy jakimś drobiazgu. Dzięki takiemu zabiegowi wysoce wzrastają szanse, że uda się mężczyznę sobą zainteresować. Jeśli rozpocznie się już konwersacja i interakcja, dalej będzie zdecydowanie z górki. Raz złapany mężczyzna pozostaje w kobiecych sidłach.

admin