Twoje wyobrażenia mogą nie być za mądre

Single są osobami, które mają dość ograniczone pojęcie o związkach. W tej materii niezbędne jest bowiem znalezienie rozwiązań praktycznych i chociaż teoria jest oczywiście bardzo użyteczna, musi ona w ostatecznym rozrachunku być dopasowana do nas samych.
Problemem singli jest to, że mają oni tylko teorię, czasami jedynie zahaczającą o przelotne znajomości, które nie były zbyt poważne. W efekcie tego ich wyobrażenia bardzo mocno rozjeżdżają się z rzeczywistością.

Idealny związek w naszych oczach

Jak powinny wyglądać randki internetowe? Jak powinniśmy się zachowywać na portalu randkowym? Jaka jest idealna randka i jak buduje się idealny związek? Na pewno mamy tutaj jakieś nasze wyobrażenia, ale jeśli te wyobrażenia mocno odbiegają od rzeczywistości, czekają nas problemy.
Zdarzają się osoby, które dla przykładu wyobrażają sobie związek jako współżycie osób zgodnych we wszystkim. Takie osoby mogą zrywać wszystkie związki, w których dochodzi do konfliktów. A w rzeczywistości nie ma związków, w których nie byłoby konfliktów. W efekcie tego, każdy związek osoby o nierzeczywistym nastawieniu do relacji międzyludzkich jest skazany na porażkę. I to w bardzo krótkim czasie.

admin