Pierwsza rozmowa na czacie randkowym

Jeśli jesteś w serwisie randkowym po raz pierwszy i nigdy nie rozmawiałaś z nieznajomymi w sieci, z pewnością pierwsza rozmowa może być dla Ciebie trudna. Od czego zacząć rozmowę? Co jeśli mężczyzna, który spodobał Ci się tylko na podstawie załączonego zdjęcia, nie ma żadnego opisu profilowego? Jak zainteresować nieznajomego swoją osobą?

Czasem wystarczy pierwszy krok

Czasem wystarczy, jeśli tylko zrobisz pierwszy krok i nawet jeżeli napiszesz coś dziwnego bądź śmiesznego, możesz liczyć na odwzajemnienie konwersacji randkowej. Najgorszym doradcą jest tutaj strach i niepewność. Jeżeli się nie odważysz i nie napiszesz czegokolwiek, nigdy nie przekonasz się o słuszności swojej decyzji.
Pierwsza randka internetowa to czas na oswojenie się z krępującą sytuacją, dlatego pytanie: „czy zwiedzisz ze mną świat?” bądź stwierdzenie „właśnie znalazłam sens mojego życia”, to doskonały sposób na rozpoczęcie pierwszej rozmowy w serwisie randkowym. Ważne, aby całość konwersacji przebiegała w otoczce prostoty i żartu, aby mężczyzna nie poczuł się niezręcznie i nie wziął naszych deklaracji zbyt poważnie.

Pewność siebie jest ważna

Nawet jeżeli należysz do grona nieśmiałych kobiet, nawet jeżeli na co dzień brak Ci pewności siebie, tutaj zachowaj pozory. Przekonaj swojego rozmówcę, że jesteś odważna, przebojowa i zainteresowana bliższym poznaniem. Pamiętaj przy tym, że najważniejsze abyś była sobą.
Pewność siebie i naturalność to dwie recepty na udaną znajomość w sieci.

admin