W związku nie zapomnij o przyjaźni

Istnieje bardzo dużo elementów, które można określić jako filar, fundament, cement czy spoiwo związku. W każdym związku będzie to wyglądało trochę inaczej, ale oczywiście należy spodziewać się pewnego uniwersalizmu.
Zwłaszcza w przypadku związków, które powstają za pośrednictwem portali randkowych, wielkie znaczenie ma to, by partnerzy podtrzymywali między sobą nić przyjaźni.

Przyjaźń w związku

Przyjaźń jest bardzo ważna we wszystkich związkach, nie tylko tych internetowych. Portale randkowe po tym względem są bardzo pomocne, ponieważ w naturalny sposób promują sposoby komunikacji, które pozwalają skuteczniej budować porozumienie i przyjaźń.
Co jest podstawą przyjaźni? Otwartość i szczerość. Przyjaciele znajdują w sobie oparcie w trochę inny sposób niż kochankowie. Jest to sposób bardziej bezpośredni i konkretny, a mniej ezoteryczny i emocjonalny.

Konkretne wsparcie

W udanym związku możliwość wygadania się, uzyskania konkretnego wsparcia czy rady okazuje się bardzo ważna, ponieważ oznacza to, że na drugiej osobie polegać. Buduje się zaufanie i bezpieczeństwo.
Nie należy jednak przesadzać, ponieważ w relacjach damsko-męskich zawsze powinno być trochę dystansu, którego pokonywanie za każdym razem będzie dostarczało wielkich emocji.

admin