Nasz cel wizyty na portalu randkowym

Rynek portali randkowych się bardzo rozrósł i siłą rzeczy mamy obecnie do czynienia z jego bardzo zaawansowaną specjalizacją. Oznacza to, że specjalne miejsce dla siebie znajdą osoby wierzące liczące na małżeństwo, swingersi czy młodzi ludzie szukający wspólnej przygody.
Znakomita większość użytkowników wchodzących na portal randkowy powie nam jednak, że nie za bardzo wie, po co tam zagląda. Ważne, żeby ten stan rzeczy dobrze zrozumieć.

Czy naprawdę nie wiemy, czego chcemy?

Nie do końca, ponieważ sfera miłości od zawsze jest sferą niedopowiedzeń, półsłówek i pozorów. Nawet jeśli szukamy miłości, zagranie w otwarte karty bywa krępujące, a randka online mająca charakter castingu na męża często nie jest zbyt przyjemna. Dlatego na portalach ogólnych, które nie mają ściśle określonego charakteru, najlepiej jest zostawiać sobie dość duże pole manewru, ale mieć na uwadze także oczekiwania innych osób.
Musimy tutaj rozumieć, że część osób bierze pod uwagę trwały związek, ale jest tu głównie dla zabawy. Inna część osób będzie nastawiona bardzo mocno na związek i jeśli nie jesteśmy na to jeszcze gotowi, powiedzmy o tym otwarcie. Szanujmy się nawzajem, a jasne postawienie takich kwestii to podstawa na portalu randkowym.
 

admin