Umiejętność podrywu w sieci

Internet rządzi się nieco innymi prawami, niżeli świat rzeczywisty, choć umiejętność samego podrywania w sieci, nie wiele różni się od tej, którą możemy zauważyć w pubach czy klubach nocnych.
Inne jest miejsce, inny jest czas (choć nie koniecznie), inny jest sposób rozmowy, jednak tutaj również mężczyzna podrywa kobietę, bądź kobieta zaleca się do wybranego wcześniej mężczyzny.

W sieci podrywa się łatwiej…

… Pod warunkiem, że Twój profil będzie właściwie wypełniony i przyciągnie do Ciebie wybrane osoby. W świecie realnym kobiety interesuje Twój ubiór, wygląd i zachowanie się w towarzystwie. W świecie wirtualnym musisz pokazać swoją osobowość właśnie poprzez właściwie wypełniony profil oraz galerię zdjęć, która powinna inspirować i przyciągać innych użytkowników.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze

Tak jak na tradycyjnej randce, również na randce online liczy się pierwsze wrażenie. Jeżeli spodobamy się swojej wybrance/swojemu wybrankowi, to pierwszy krok do sukcesu. Tutaj należy zachować ostrożność podczas rozmowy, aby nie urazić czy spłoszyć nowo poznanej kobiety/nowo poznanego mężczyzny. W Internecie możemy zostać zablokowani, toteż pamiętajmy o subtelności i wyczuciu podczas każdej rozmowy.

admin