Problem zbyt dużej liczby adoratorów

Randki internetowe to znakomity sposób dla kobiet, by się potężnie dowartościować. Portale randkowe mają to do siebie, że niemal każda kobieta, która się na nich pojawi, jest natychmiast obskakiwana przez stado adoratorów.
Wyjątkiem są tylko te panie, które aktywnie w jakiś sposób zablokują napływ chętnych, na przykład poprzez umieszczenie w swoim profilu jakiegoś wyjątkowo niezachęcającego wpisu. Na sytuację globalnej adoracji trzeba jednak bardzo uważać.

Nie zapominajmy o celu strategicznym

Wszelkiego rodzaju portale społecznościowe, a portale randkowe zdecydowanie najbardziej, są miejscami szalenie przyjemnymi do spędzania czasu. Interesujący, nowi ludzie, mnóstwo komplementów, flirt i ciągła uwaga ze strony płci przeciwnej. To na pewno coś, co nietrudno docenić.
W randkach internetowych głównym celem jest jednak przejście na wyższy poziom znajomości, czyli stworzenie prawdziwego związku. Przyjemności płynące z nieustającego flirtu z masą mężczyzn mogą sprawić, że portal randkowy stanie się dla nas przystankiem na dłużej, a naprawdę nie jest to rola portalu randkowego. On powinien nam dostarczać kandydatów i pozwalać wygodnie przebierać miedzy nimi. Nie gońmy króliczka zbyt długo.

admin